KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Miniatyrmålningar 8012480
nr 801 2480
Miniatyrmålningar
2 st, benram, 1800-tal, höjd: 8, Kvinnoporträtt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 14 januari 2013
kl 19:34:24
700 kr
700 kr